logo colorsquares
tlačítko menu

Eshop bez života? Rozhýbejte bannery

bílá šipka dolů
Říká se, že „mrtvé ryby plavou s proudem.“ V ecommerce to platí dvakrát tolik - tahle řeka je jen pro dravce! My máme řešení, díky kterému se stanete jedním z nich.
Kdo by neznal Shoptet. Poskytovatel eshopů mající více jak třetinový podíl na trhu je prostě v ecommerce vidět. Na dva kliky si v něm zařídíte celý eshop. Paráda. Má to ale malý háček…

Z hlediska funkčnosti je Shoptet perfektní. Nabízí několik upravitelných šablon, které použijete při prvních krůčcích vašeho eshopu. Problém nastává v okamžiku, kdy se chcete odlišit přizpůsobením jednotlivých prvků. Nabízených možností je totiž skutečně málo. O originalitě, se kterou stojí a padá byznys tedy nemůže být řeč.

S tím vám pomůžeme. U nás totiž umíme šablony Shoptetu posunout na další level! A to jednoduše nahráním našeho interaktivního obsahu do bannerů, popisků produktů nebo hlavičky e‑shopu. Tam, kde je teď jen prostý text či nehybné obrázky, potom můžete nahrát videa, animace nebo třeba tlačítka a vytvořit vlastní prostor neomezených možností.

Z vašeho obchodu tak během pár minut uděláme moderní a pulzující nákupní centrum, kam se budou zákazníci rádi vracet a co upoutá i nové.

Dokážeme vaší stránce vdechnout originalitu, která prodává. Tak sebou mrskněte a napište nám!
chci oživit eshop →
vychytávka na e‑shop

Až o 25 % vyšší tržby
s Prémiovým obsahem

Prémiový obsah je série několika vychytávek. Patří sem Prémiové galerie, Prémiové popisky a Prémiové brand page, které dlouhodobě navýší tržby vašemu e‑shopu.
Zjistit více →

O ½ uspěšnější Obsah
pro reklamní kampaně

Namalujeme vám všechny online reklamy od bannerů po Instastories. Ale klidně i tištěné materiály jako leták či roll-up. Grafiku i texty tvoříme na základě nejnovějších poznatků behaviorální psychologie. Proto fungují.
mrknout na ukázky →

Získejte 3× více poptávek
s kvalitní Microsite

Krátké jednostránkové weby pro představení vašeho produktu, služby nebo třeba eventu vám vytvoříme dřív než řeknete „colorsquares“. Na základě detailní analýzy klientů navíc obsah postavíme tak, aby prodával.
to musím vidět →