logo colorsquares
tlačítko menu

Prémiový obsah od Pilulky zvedne konverze až o 25%. My to umíme líp

bílá šipka dolů
Zákazníky už nebaví číst nekonečná kvanta textu na eshopech. I kdyby váš copík potil krev, bez interaktivního obsahu jste pasé jako klobouky. Tak proč ho v Česku tolik zanedbáváme?
Světový gigant Amazon nabízí vychytávku, které říká A+ Content. Pomocí předpřipravených šablon vám umožní rozšířit popisek vašeho produktu o obrázky či videa, pohrát si s barvičkami, s pozadím či fontem písma. Cílem je (jak jinak) prodávat.

Multimediálním obsahem totiž zákazníka snáze zaujmete. Ikonkami vypíchnete výhody produktu či vysvětlíte návod k použití. Všechny potřebné informace zkrátka naservírujete zákazníkovi až pod nos. Ten tak může rovnou nakoupit.

Amazon tvrdí, že jejich A+ Content zvedá konverze až o 10 %. Pilulka.cz nabízí stejnou službu a slibuje nárůst prodejů dokonce až o 25 %. To jsou solidní čísla, nemyslíte?

Nyní se přesuňte na vaše stránky. Představte si, že podobu vašeho obsahu neomezují žádné šablony. Že nejen popisek, ale i stránku značky, inzerát na Jobs, či banner na Shoptetu můžete přizpůsobit svým nejsmělejším představám. Nahrát cokoliv od fotek a videí, přes grafy a srovnání produktů až po odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Přidat 360° náhledy, hejblátka a všechny ostatní věci, které zákazníci milují. To celé v barvách vaší značky.

Většina velkých českých eshopů nahrání zcela vlastního obsahu umožňuje. A skoro nikdo toho nevyužívá. Zatím. Je to příležitost, která se nebude opakovat.

Získejte náskok před konkurencí. Vaše konverze vyletí výš než Elonova Tesla!
vyzkoušet první zdarma →
vychytávka na e‑shop

Až o 25 % vyšší tržby
s Prémiovým obsahem

Prémiový obsah je série několika vychytávek. Patří sem Prémiové galerie, Prémiové popisky a Prémiové brand page, které dlouhodobě navýší tržby vašemu e‑shopu.
Zjistit více →

O ½ uspěšnější Obsah
pro reklamní kampaně

Namalujeme vám všechny online reklamy od bannerů po Instastories. Ale klidně i tištěné materiály jako leták či roll-up. Grafiku i texty tvoříme na základě nejnovějších poznatků behaviorální psychologie. Proto fungují.
mrknout na ukázky →

Získejte 3× více poptávek
s kvalitní Microsite

Krátké jednostránkové weby pro představení vašeho produktu, služby nebo třeba eventu vám vytvoříme dřív než řeknete „colorsquares“. Na základě detailní analýzy klientů navíc obsah postavíme tak, aby prodával.
to musím vidět →